חבילות סלולר, אינטרנט ביתי ומכשירים סלולריים -Partner

שאלות נפוצות למחייג מהארץ לחו"ל

שאלות פופולריות

כיצד אני שולח sms מישראל ליעד בחו"ל?

לחץ על כפתור + במכשירך > הזן את קידומת המדינה > הזן את הקידומת הסלולרית ללא הספרה 0 > הזן את מספר הטלפון המבוקש.
לתשומך לבך: ניתן לשלוח הודעות sms בשפה האנגלית בלבד ולא ניתן לשלוח הודעות תמונה. ישנן רשתות זרות החוסמות את אפשרות קבלת הודעת ה-sms הבינלאומי

איך מחייגים מישראל ליעד בחו"ל?

לחץ על כפתור "+" במכשירך או הזן את הקוד של מפעיל בינלאומי המועדף עליך > הזן את קידומת המדינה > הזן את קידומת העיר או את קידומת המפעיל הסלולרי (ללא הספרה 0) > הזן את מספר הטלפון.
כדי לבצע זאת מכשירך צריך להיות פתוח לחיוג לחו"ל, במידה והוא פתוח תוכל לשייך את מספר המנוי למפעיל בינ"ל מסוים או שתוכל לבחור את המפעיל דרכו ברצונך להתקשר בכל שיחה.

האם אפשר להצטרף לתוכנית בה ניתן לחייג למגוון מדינות בחו"ל במחיר מוזל ולאילו מדינות ניתן לחייג?

ניתן להצטרף למגוון תוכניות עם הטבת חיוג לחו"ל באמצעות המפעיל הבינלאומי פרטנר פתרונות תקשורת נייחים ש.מ. (להלן: "פרטנר פתרונות תקשורת") ל-42 מדינות. למידע נוסף ולהצטרפות, פנה לנציג שירות לקוחות במספר 054* או 1-800-054-054

שיחות ללא הגבלה ליעדים* נייחים וניידים: ארה"ב קנדה

ושיחות ללא הגבלה ליעדים* נייחים בלבד: אוסטרליה, אורוגוואי, איטליה, אירלנד, אנגליה, ארגנטינה, בלגיה, ברזיל, גרמניה, דנמרק, דרום אפריקה, הולנד,
הונג קונג, הונגריה, וונצואלה, טורקיה, טיוואן, יוון, יפן, לוקסמבורג, מאלטה, מקסיקו, נורבגיה, ניו זילנד, סינגפור,
ספרד, פולין, פורטוגל, פרו, צ'ילה, צ'כיה, צרפת, קוריאה, קפריסין, קרואטיה, רומניה, רוסיה, שוודיה ושוויץ.

*רשימת היעדים עשויה להתעדכן מעת לעת.
יתכן וישנם מנויים הנהנים מההטבה ליעדים שונים מאלה מפורטים מעלה. עיקרי תנאי ההטבה (התנאים המלאים מפורטים בתנאי התכנית).

הטבת דקות שיחה ליעדים נייחים נבחרים בחו"ל ללא הגבלה באמצעות המפעיל הבינלאומי פרטנר פתרונות תקשורת, בכפוף לשימוש סביר והוגן (בארה”ב וקנדה גם לניידים).

על מנת ליהנות מההטבה עליך לבצע את החיוג ליעדים הכלולים בהטבה באמצעות קידומת החיוג הבין לאומית 012 של המפעיל הבינלאומי פרטנר פתרונות תקשורת או אם בחרת להיות מנוי משויך של קידומת 012, תוכל לבצע את החיוג באמצעות קידומת החיוג 00.

ההטבה הינה ליעדים נייחים בלבד כמפורט מעלה. לידיעתך רשימת המדינות עשויה להתעדכן מעת לעת בהודעה שתימסר מראש. ההטבה אינה כוללת יעדים סלולריים. אם תבצע שיחות ליעדים שאינם כלולים בהטבה תחויב בהתאם לתעריפי לקוח מזדמן הנהוגים בפרטנר פתרונות תקשורת באותה עת או אם אתה מנוי לתכנית תעריפים של פרטנר פתרונות תקשורת תחויב בהתאם לתכנית זאת.

שירות החיוג לחו"ל הניתן במסגרת ההטבה הינו שירות של פרטנר פתרונות תקשורת ועל כן יכולתך לממש את ההטבה מותנית בכך שאין מניעה לכך מצידה של פרטנר פתרונות תקשורת לפי שיקול דעתה הבלעדי, ככל שתהיה מניעה כאמור לא תהיה לך כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי partner בעניין זה. השירות הינו בכפוף לתנאי ההתקשרות הכלליים המפורסמים כאן.

שירות החיוג לחו”ל מסופק על ידי פרטנר פתרונות תקשורת ולא על ידי partner. partner לא תישא בכל אחריות שהיא, מפורשת או משתמעת בקשר עם השירות.

דרך מי אני מחייג לחו''ל כאשר אני מחייג ''00''

כאשר מחייגים למספר טלפון בחו''ל באמצעות חיוג הספרות ''00'' השיחה מתבצעת באמצעות המפעיל הבינלאומי אליו משוייך מספר הטלפון באמצעותו מבצעים את החיוג. במידה והנך מבקש לבצע את השיחה באמצעות מפעיל בינלאומי אחר, יש לחייג את ספרות הקידומת של המפעיל הבינלאומי דרכו מבקשים לבצע את השיחה.

כיצד שולחים הודעת sms למספר בחו''ל

משלוח הודעת sms למספר סלולרי ישראלי הנמצא בחו"ל זהה לאופן משלוח הודעת sms למספר סלולרי ישראלי הנמצא בארץ.
משלוח הודעת sms למספר סלולרי זר (שאינו ישראלי):

1. הקשה על סימן ה + ליציאה בינלאומית (אין להקיש כל קידומת אחרת למעט ה +)
א.בחלק מהמכשירים סימן ה + מתקבל בלחיצה ארוכה על מקש 0 או לחיצה כפולה על מקש 0
ב.ובחלק מהמכשירים סימן ה + מתקבל בלחיצה ארוכה על מקש * או לחיצה כפולה על מקש *

2.הקשת קידומת המדינה
3.הקשת הקידומת הסלולרית ללא 0
4.הקשת המספר הסלולרי

האם שליחת הודעת sms למספר בחו''ל עולה כסף

משלוח הודעת sms למספר סלולרי ישראלי הנמצא בחו"ל מחוייב כמו משלוח הודעת sms בארץ.
משלוח הודעת sms למספר סלולרי זר (שאינו ישראלי) מחוייב בעלות משלוח הודעת sms על פי תכנית התעריפים + תעריף השלמת שליחת הודעת sms בשליחה לחו"ל 98.16 אג' כולל מע"מ (על פי לוח התעריפים הכללי)


MachineName = VMWEBCMS7