חבילת הודעות ושיחות לחיוג לחו"ל - שיחות בינלאומיות - Partner
פרטנר בינלאומי

מידע ופעולות לחיוג לחו"ל מהארץ

פעולות עבור חיוג מהארץ ליעדים בחו"ל

שאלות ותשובות

האם אפשר להצטרף לתוכנית בה ניתן לחייג למגוון מדינות בחו"ל במחיר מוזל ולאילו מדינות ניתן לחייג?

ניתן להצטרף למגוון תוכניות עם הטבת חיוג לחו"ל באמצעות 012 ל-42 מדינות. למידע נוסף ולהצטרפות, פנה לנציג שירות לקוחות במספר 054* או 1-800-054-054

שיחות ללא הגבלה ליעדים* נייחים וניידים: ארה"ב קנדה

ושיחות ללא הגבלה ליעדים* נייחים בלבד: אוסטרליה, אורוגוואי, איטליה, אירלנד, אנגליה, ארגנטינה, בלגיה, ברזיל, גרמניה, דנמרק, דרום אפריקה, הולנד,
הונג קונג, הונגריה, וונצואלה, טורקיה, טיוואן, יוון, יפן, לוקסמבורג, מאלטה, מקסיקו, נורבגיה, ניו זילנד, סינגפור,
ספרד, פולין, פורטוגל, פרו, צ'ילה, צ'כיה, צרפת, קוריאה, קפריסין, קרואטיה, רומניה, רוסיה, שוודיה ושוויץ.

*רשימת היעדים עשויה להתעדכן מעת לעת.
יתכן וישנם מנויים הנהנים מההטבה ליעדים שונים מאלה מפורטים מעלה. עיקרי תנאי ההטבה (התנאים המלאים מפורטים בתנאי התכנית).

הטבת דקות שיחה ליעדים נייחים נבחרים בחו"ל ללא הגבלה באמצעות המפעיל הבינלאומי 012 סמייל, בכפוף לשימוש סביר והוגן (בארה”ב וקנדה גם לניידים).

על מנת ליהנות מההטבה עליך לבצע את החיוג ליעדים הכלולים בהטבה באמצעות קידומת החיוג הבין לאומית 012 של המפעיל הבינלאומי פרטנר פתרונות תקשורת נייחים ש.מ או אם בחרת להיות מנוי משויך של 012 תוכל לבצע את החיוג באמצעות קידומת החיוג 00.

ההטבה הינה ליעדים נייחים בלבד כמפורט מעלה. לידיעתך רשימת המדינות עשויה להתעדכן מעת לעת בהודעה שתימסר מראש. ההטבה אינה כוללת יעדים סלולריים. אם תבצע שיחות ליעדים שאינם כלולים בהטבה תחויב בהתאם לתעריפי לקוח מזדמן הנהוגים ב-012 באותה עת או אם אתה מנוי לתכנית תעריפים של 012 תחויב בהתאם לתכנית זאת.

שירות החיוג לחו"ל הניתן במסגרת ההטבה הינו שירות של 012, ועל כן יכולתך לממש את ההטבה מותנית בכך שאין מניעה לכך מצידה של 012, לפי שיקול דעתה הבלעדי, ככל שתהיה מניעה כאמור לא תהיה לך כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי partner בעניין זה. השירות הינו בכפוף לתנאי ההתקשרות הכלליים המפורסמים כאן.

שירות החיוג לחו”ל מסופק על ידי 012 ולא על ידי partner. partner לא תישא בכל אחריות שהיא, מפורשת או משתמעת בקשר עם השירות.

MachineName = VMWEBCMS2