מעבר דירה: מעבר האינטרנט, הטלפון והטלוויזיה בפרטנר בראש שקט מעבר דירה: מעבר האינטרנט, הטלפון והטלוויזיה בפרטנר בראש שקט

עוברים דירה עם פרטנר שירותי התקשורת המתקדמים לבית החדש מ-₪199

רגע לפני שאנחנו מתאימים עבורך את שירותי התקשורת המתקדמים שלנו,נשמח לדעת האם יש לך את אחד מהשירותים שלנו?

בשעה טובה אתם עוברים דירה!

דאגנו לכם להטבות והנחות שוות במיוחד לקראת המעבר המיוחל

את קוד הקופון תקבלו מהנציג במעמד ההתחברות

שאלות
ותשובות

חץ למטה כמה זמן מראש צריך לתאם התקנה במעבר דירה?


חץ למטה מהן שעות פעילות לצורך הזמנת טכנאי?

שעות הפעילות של מוקד השרות שלנו בימים א' – ה' בין השעות : 8:00-18:00 וביום ו' 8:00-12:00 בצהרים. בשיחה נקבע אתכם את היום והשעות המתאימות לכם.


חץ למטה כמה זמן אורכת ההתקנה?

אז ככה, זה מאוד תלוי לאיזו דירה אתם עוברים ובאיזה סוג תשתית מדובר, הטכנאים שלנו הם אנשי מקצוע מעולים ויודעים לתקתק עבודה אז כמוהו שלא נשאר אצלכם בבית יותר ממה שנדרש, אבל בדרך כלל זה ייקח בין חצי שעה לעד 3 שעות. ושוב חשוב לציין שצריך שתהיה נוכחות של מבוגר מעל גיל 18 בשעת ההתקנה. בנוסף, חשוב שתעברו על ההודעות שאנחנו שולחים לקראת ההתקנה לפעמים אנו מציינים הערות חשובות לתשומת ליבכם לקראת הערכות.


חץ למטה האם החשבונית תועבר באופן אוטומטי לתיבת הדואר החדשה?

כאשר אנחנו מעודכנים על מעבר הדירה, אנו שואלים אותך האם יש צורך לעדכן גם את כתובת החשבונית ומעדכנים בהתאם כמובן בזמן הזה תוכל להחליט על קבלת החשבונית בדרכים החדשות והנוחות יותר כדוגמת מייל או סמס מה שיחסוך לך בניירת ולעולם יתרום עצים נוספים.


חץ למטה אם בזמן מעבר הדירה אני מעוניין בשירותים נוספים?

בשיחה עם המוקד שלנו לקראת המעבר לדירה החדשה, אנחנו עוברים איתך על הדרישות וממליצים לך על שירותים נוספים על מנת שהעסקה איתך תהיה האטרקטיבית והמשתלמת ביותר, מעבר לכך שיש לנו את כלל פתרונות האינטרנט הקיימים היום בישראל, אנו נוכל להמליץ לך למשל גם על הטלוויזיה שלנו כך שתוכל לסגור את כל עסקת התקשורת הביתית לבית החדש במקום אחד.

חשוב לדעת

מתייחס לחבילת פרטנר TV משולבת Netflix בלבד בכפוף לתנאי החבילה המלאים ולתנאי ההתקשרות הכללים לשירות, ובקיומו של ציוד תומך ותשתית תומכת שירות Netflix "Standard", בכפוף לתנאיה המלאים של נטפליקס www.netflix.com שירות הטלוויזיה מאפשר שימוש בעד 5 מוצרי צפייה ללקוח (ממיר, שימוש באפליקציה למכשיר נייד) ממיר ראשון בחבילה ללא תוספת תשלום. תוספת תשלום עבור כל ממיר נוסף (עד 5) 15 ₪ בחודש שירות הטלוויזיה מחייב תשתית אינטרנט במהירות 10MB לפחות לכל ממיר וכניסת HDMI בכל טלוויזיה בה יותקן השירות צפייה באיכות 4K תתאפשר רק באמצעות מסכים תומכים וכפופה למגבלות טכנולוגיות חלק מהתכנים ואפליקציות צד ג׳ עשויים להיות כרוכים בתשלום נוסף בתשתית סיבים: מהירות הורדה עד 200Mb והעלאה עד 20Mb , מהירות הורדה והעלאה מזעריים 0.01Mb לכל ממיר נדרש נתב תומך – במכירה: 20 ₪ *36 תשלומים חודשיים (סה"כ 720 ₪) , בהשכרה: 25 ₪ לחודש טלפון ביתי הכולל 30 דקות שיחה יוצאות בישראל. תעריף דקה מעבר לכלול בחבילה 0.18 אג' מסך הייסנס מדגם 40 E5606EX לרכישה ב- 59.9 ₪ לחודש למשך 36 תשלומים, סה"כ 2,156.4 ₪ פרטנר רשאית לשנות את תנאי ותעריפי החבילה או לבטלה בכל עת