אמזון פריים וידאו - amazon prime video אמזון פריים וידאו - amazon prime video

רק לקוחות פרטנר TV מקבלים ל- 6 חודשים עלינו לאחר מכן ב-19.90 ₪ לחודש

עדיין אין לך Partner tv?

להצטרפות

מה יש לראות באמזון פריים וידאו?

ברט מייזל המופלא באמזון פריים וידאו עכשיו בפרטנר TV

גברת מייזל המופלאה

קומדיה זוכת פרס האמי וגלובוס הזהב מבית היוצר של איימי שרמן-פאלדינו ('בנות גילמור'). סיפורה של מרים מייזל בשנות ה-50 המחליטה לנסות והגשים את חלומה להיות סטנדאפיסטית בעולם גברי שלא שש לקבל נשים מצחיקות עם דעה.

ג'ק ראיין באמזון פריים וידאו עכשיו בפרטנר TV

ג'ק ראיין

מותחן פוליטי משובח המבוסס על סרטי המתח של טום קלנסי. סוכן CIA נעקר מעבודתו הבטוחה כאנליסט והופן לסוכן שטח לאחר שהוא חושף שרשרת מחשידה של העברות בנקאיות. הניסיון לאתר את מקור הכספים מוביל אותו למסע ברחבי אירופה ובמזרח התיכון כשהוא מגלה איום טרור ומתקפה על אדמת ארה"ב.

הבנים באמזון פריים וידאו עכשיו בפרטנר TV

הבנים

דרמת גיבורי על פופולרית מבית היוצר של סת' רוגן, ובכיכובו של תומר קאפון. במציאות חלופית בה גיבורי-העל אימצו את הצד האפל והמושחת של התהילה והמסחור, שהרוויחו בזכות מעשיהם למען האנושות לכאורה, קבוצה מרדנית של פורעי חוק הנקראת "הבנים" שמה לעצמה מטרה לחסל את כל גיבורי-העל הללו בכל אמצעי שיידרש, מלוכלך ככל שיהיה.

גוליית באמזון פריים וידאו עכשיו בפרטנר TV

גוליית

דרמה בכיכובו של בילי בוב ת'ורנטון. עורך דין שסרח, מקבל לידיו תיק שיכול לגאול ולהחזיר אותו לימי הזוהר שלו או לפחות להעניק לו את הנקמה בפירמה שהובילה למפלתו.

קרניבל רואו באמזון פריים וידאו עכשיו בפרטנר TV

קרניבל רואו

סדרת פנטזיה מרשימה בכיכובם של אורלנדו בלום וקארה דלווין. בעולם בו בני אנוש ויצור מיתיים נאלצים לחיות זה לצד זה, בלש אנושי ובת זוגו הפיה נקלעים לחקירת סדרת מקרי רצח לא פתורים, שמכלה באיטיות ובהרסניות את השלום השברירי שעודנו קיים בין שתי האוכלוסיות.

המרחב

בתוך המתח הפוליטי בין כדור הארץ, מאדים ושאר הגלקסיה (החגורה) במאה ה-23, אישה נעדרת היא החוליה המקשרת בין בלש מחגורת האסטרואידים, קפטן של מעבורת להובלת קרח ודיפלומט שמנסה למנוע מלחמה. יחד הם חושפים את הקונספירציה הגדולה ביותר בכל הזמנים.

חץ למטה מה זה שירות Amazon Prime Video?


חץ למטה איך מצטרפים לשירות Amazon Prime Video?

פשוט! בכמה פעולות פשוטות - לחצו כאן


חץ למטה יש כבר מנוי לשירות Amazon Prime Video, האם אני יכול להתחבר באמצעותו?

אם כבר קיים לך מנוי לשירותי Amazon Prime Video , טרם הצטרפותך באמצעות שירות פרטנר TV, לא יהיה ניתן לקשרו לשירות פרטנר TV ולשלם בגינו באמצעות החשבונית החודשית של פרטנר. בכדי להצטרף באמצעות החשבונית החודשית של פרטנר, יהיה עלייך להקים מנוי Amazon Prime Video חדש ולבטל את המנוי הישן.


חץ למטה היכן אני רואה את התשלום לשירות Amazon Prime Video?

החיוב עבור השירות הינו 19.9 ₪ לחודש, ויחויב בחשבונית החודשית של פרטנר


חץ למטה כיצד מתנתקים משירות Amazon Prime Video?

במסגרת ההצטרפות לשירות Amazon Prime Video באמצעות פרטנר, ניתן לבטל את השירות באמצעות האיזור האישי

בכפוף לתנאי התכנית המלאים ולתנאי ההתקשרות הכללים לשירותים המסופקים, הניתנים לעיון באתר פרטנר, ובקיומו של ציוד תומך ותשתית תומכת שירות הטלוויזיה מאפשר שימוש באמצעות עד 5 אמצעי צפייה ללקוח (ממיר, שימוש באפליקציה למכשיר נייד תומך) ממיר אחד ללא תשלום במסגרת התוכנית, תוספת תשלום עבור כל ממיר נוסף (סה"כ עד 5) 15 ₪ לחודש שירות הטלוויזיה מחייב תשתית אינטרנט במהירות 10Mb לפחות לכל ממיר וכניסת HDMI בכל טלוויזיה בה יותקן השירות פרטנר רשאית לשנות את תנאי ותעריפי התכנית או לבטלה בכל עת חברת פרטנר תקשורת בע"מ ח.צ. 52004431

אמזון פריים וידאו:

כרוך במנוי Amazon prime video חדש, בהתאם לתנאיו המלאים, הניתנים לעיון ב- primevideo.com – כפי שיעודכנו מעת לעת לאחר 6 חודשים, התשלום עבור Amazon Prime Video הינו 19.90 ₪ לחודש ההטבה הינה אישית וחד פעמית ללקוח פרטנר TV ואינה ניתנת לצבירה או להעברה לאחר כלל סימני המסחר והלוגואים הינם בבעלות amazon.com ,Inc או התאגידים הקשורים אליה