אמזון פריים וידאו - amazon prime video אמזון פריים וידאו - amazon prime video

אמזון פריים וידאו הדבר הגדול הבא בטלוויזיה הפתוחה של פרטנר ספריית התכנים מהטובות בעולם,
מציעה מגוון של סרטי קולנוע וסדרות,
תכנים איכותיים ותכני מקור מבית אמזון

אייקון לב תמונת רקע לב

מה יש לראות באמזון פריים וידאו?

ברט מייזל המופלא באמזון פריים וידאו עכשיו בפרטנר TV

גברת מייזל המופלאה

קומדיה זוכת פרס האמי וגלובוס הזהב מבית היוצר של איימי שרמן-פאלדינו ('בנות גילמור'). סיפורה של מרים מייזל בשנות ה-50 המחליטה לנסות והגשים את חלומה להיות סטנדאפיסטית בעולם גברי שלא שש לקבל נשים מצחיקות עם דעה.

ג'ק ראיין באמזון פריים וידאו עכשיו בפרטנר TV

ג'ק ראיין

מותחן פוליטי משובח המבוסס על סרטי המתח של טום קלנסי. סוכן CIA נעקר מעבודתו הבטוחה כאנליסט והופן לסוכן שטח לאחר שהוא חושף שרשרת מחשידה של העברות בנקאיות. הניסיון לאתר את מקור הכספים מוביל אותו למסע ברחבי אירופה ובמזרח התיכון כשהוא מגלה איום טרור ומתקפה על אדמת ארה"ב.

הבנים באמזון פריים וידאו עכשיו בפרטנר TV

הבנים

דרמת גיבורי על פופולרית מבית היוצר של סת' רוגן, ובכיכובו של תומר קאפון. במציאות חלופית בה גיבורי-העל אימצו את הצד האפל והמושחת של התהילה והמסחור, שהרוויחו בזכות מעשיהם למען האנושות לכאורה, קבוצה מרדנית של פורעי חוק הנקראת "הבנים" שמה לעצמה מטרה לחסל את כל גיבורי-העל הללו בכל אמצעי שיידרש, מלוכלך ככל שיהיה.

גוליית באמזון פריים וידאו עכשיו בפרטנר TV

גוליית

דרמה בכיכובו של בילי בוב ת'ורנטון. עורך דין שסרח, מקבל לידיו תיק שיכול לגאול ולהחזיר אותו לימי הזוהר שלו או לפחות להעניק לו את הנקמה בפירמה שהובילה למפלתו.

קרניבל רואו באמזון פריים וידאו עכשיו בפרטנר TV

קרניבל רואו

סדרת פנטזיה מרשימה בכיכובם של אורלנדו בלום וקארה דלווין. בעולם בו בני אנוש ויצור מיתיים נאלצים לחיות זה לצד זה, בלש אנושי ובת זוגו הפיה נקלעים לחקירת סדרת מקרי רצח לא פתורים, שמכלה באיטיות ובהרסניות את השלום השברירי שעודנו קיים בין שתי האוכלוסיות.

המרחב

בתוך המתח הפוליטי בין כדור הארץ, מאדים ושאר הגלקסיה (החגורה) במאה ה-23, אישה נעדרת היא החוליה המקשרת בין בלש מחגורת האסטרואידים, קפטן של מעבורת להובלת קרח ודיפלומט שמנסה למנוע מלחמה. יחד הם חושפים את הקונספירציה הגדולה ביותר בכל הזמנים.

צפו עכשיו בכל הפרקים באמזון