חבילות סלולר, אינטרנט ביתי ומכשירים סלולריים -Partner

מרכז תקשורת קהילתי תמרה

כתובת: צמוד למרכז מתי"א
טלפון במרכז: 074-7039234
טלפון של מנהל/ת המרכז: 054.7735675
שעות פעילות: ב' עד ה' : מ 15:00-20:00 , שישי : 10:00-13:00 ויום שבת מ 14:00 - 09:00

מרכז תקשורת קהילתי תמרה הינו מרכז התקשורת הקהילתי הראשון מסוגו במגזר הערבי בארץ. למרכז מגיעים כל יום עשרות ילדים מהשכונה ומהסביבה הקרובה. פעילות המרכז נועדה לעזור ולחזק את הילדים בשני תחומים עיקריים: בתחום הלימודי: רכישת ידע ושיפור ציונים באמצעות חוגי לימוד שונים שמתקיימים במהלך השבוע כגון: שפות, מתמטיקה, מחשבים ועוד.

בתחום החברתי והרגשי: חיזוק הביטחון העצמי של הילד , הרחבת המעגל החברתי וטיפול בדימוי העצמי. לרשות משתמשי המרכז עומד צוות מדריכים, המאפשר לילדים להתנסות בחוגים שונים כמו יצירה, אומנות , ריקודים , משחקים.

המרכז עובד לפי לו"ז שנתי, תוך התייחסות לכל האירועים החשובים והמשמעותיים בחיי הקהילה לאורך כל השנה כמו : חגים, חופשות, ימים חשובים כיום האם וכד', מתוך שאיפה לשלב את הילדים בעולמם של המבוגרים ולתת להם הזדמנות לחגוג ולהתייחס למה שקורה בחברה בגובה העיניים.

המרכז נותן הזדמנות גם לחונכי פר"ח שחונכים בחונכות האישית בבתי ספר להגיע עם החניכים שלהם וליהנות מחוויה כיפית ובלתי שגרתית ע"י הפעלתם בפעילויות יצירה ומשחקים שונים. כל יום מחדש המרכז נותן לנו תקווה בבניית דור טוב ומוצלח יותר, שיוכל לבנות חברה חזקה עם ערכים חיובים לעתיד מושלם ומואר יותר.